Home Protection

Szkolenia dla rodzin z zakresu samoobrony

Treningi indywidualne


Szukałeś oferty treningów Krav Maga w Warszawie, ale nie możesz uczestniczyć w zajęciach grupowych? A może jesteś doświadczonym fighterem i chcesz wnieść coś świeżego do swojej rutyny treningowej?

Dla osób decydujących się na pracę sam na sam z trenerem został przygotowałem program, który jest uzupełniany o indywidualne zapotrzebowanie kursanta. W zależności od celów lub możliwości adepta, kładziemy nacisk na szkolenie w zakresie konkretnych umiejętności, trening ogólnorozwojowy lub uzupełniający kurs samoobrony. Osiągniesz szybki postęp dzięki skupieniu uwagi instruktora tylko na Tobie. Możesz również liczyć na bezpieczną weryfikację swoich umiejętności podczas spotkań sparingowych. Tak, w odpowiednim momencie przyprowadzimy sparingpartnera odpowiadającego twoim umiejętnościom i warunkom fizycznym.

Treningi indywidualne nie są pozbawione akcentów idei Close Combat. Warunki, jak i atmosfera treningów jest maksymalnie przyjazna, jednak każde spotkanie to wyjście poza strefę komfortu. Zdobędziesz umiejętność radzenia sobie ze stresem, pracy na maksymalnym wysiłku i pod presją. Rzucisz sobie wyzwanie i przekonasz się, że mu sprostasz, bo trening Krav Maga to nie tylko powtarzanie technik i coraz lepsza kondycja. To również nawyk pracy nad własnymi słabościami, by z dnia na dzień być coraz lepszym w tym, co się robi.

Kontakt

HAGAL Krav Maga

Maciej Borowski

tel: +48 507 505 060
e-mail: office@hagal.waw.pl