Home Protection

Szkolenia dla rodzin z zakresu samoobrony

Szkolenia dla firm


W ramach działalności Hagal oferujemy specjalistyczne szkolenia z zakresu podniesienia bezpieczeństwa pracowników lub zajęć integracyjnych. Jeśli zależy Ci na zgranym zespole i dobrej zabawie swoich pracowników np: podczas spotkania integracyjnego, możesz skorzystać z naszej oferty.

Przygotujemy specjalny trening samoobrony zawierający elementy budujące relacje, podnoszące umiejętności współpracy, a także kontruktywnie spędzonego czasu wolnego. Program dla firm to wspaniała okazja do rozładowania stresu nagromadzonego podczas wykonywanej pracy zawodowej i okazja do osiągnięcia lepszej komunikacji.

Jeśli Twoi pracownicy borykają się z nieprzyjemnymi sytuacjami w ramach wykonywanych przez siebie obowiązków, albo często muszą podejmować ryzykowne działania to oferta dla fim skierowana jest również dla Twojej firmy. Pracując z Twoim zespołem nauczymy go radzenia sobie ze stresem i reagowania w trudnych sytuacjach. Zyskując pewność siebie, pzez podstawowe umiejętności samoobrony Twoi pracownicy będą lepiej i bezpieczniej wykonywać swoje zawodowe obowiązki.

Kontakt

HAGAL Krav Maga

Maciej Borowski

tel: +48 507 505 060
e-mail: office@hagal.waw.pl