Home Protection

Szkolenia dla rodzin z zakresu samoobrony

Seminaria i obozy


Oferta szkół, które proponują naukę wybranej sztuki walki w Warszawie jest bogata, jednak w przeważającej ilości przypadków skupia się na doskonaleniu umiejętności walki sportowej.Tworząc ideę Close Combat chciałem zaoferować ludziom trenującym sztuki walki w Warszawie program, który odpowie na ich potrzeby w każdym aspekcie, gwarantując sprawność fizyczną, ale i praktyczne umiejętności samoobrony.

Dla najbardziej ambitnych oraz tych, którzy szukają odmiany od typowych treningów Krav Maga w Warszawie, organizuję specjalne wydarzenia trwające od 4 do 6 godzin, dedykowane konkretnym tematom, sytuacjom i miejscom w jakich możemy być zmuszeni do bronienia się. Jeśli chcesz wiedzieć, czy potrafiłabyś/potrafiłbyś poradzić sobie z napastnikiem w środkach komunikacji miejskiej, nocnym klubie czy ciasnych pomieszczeniach, z których nie ma łatwej ucieczki, mój program jest właśnie dla Ciebie.

Programy Krav Maga w Warszawie (jak i sam system są przekrojowe), jednak treningi w HAGAL uzupełnione o seminaria z ekspertami przekazującymi wiedzę np. z walki kijem filipińskim umożliwiają stałe poszerzanie warsztatu i rozwijanie swoje umiejętności

Do seminariów należy również Hagal Fight Club, czyli specjalna sesja sparingowa w przestrzeni publicznej, podczas której kładziemy nacisk na walkę w nieznanym otoczeniu i przy dużej dawce stresu.

Obecnie w sezonie istnieje również możliwość wyjazdu na letnie zgrupowanie Hagal, gdzie przez tydzień uczestnicy mają okazję trenować trzy razy dziennie. Oprócz głównego trenera Hagal, zapraszamy gościa specjalnego, specjalistę w danej dziedzinie, który prowadzi treningi (np. zapasy lub praca z krótką bronią palną) dopełniające programu Close Combat

Kontakt

HAGAL Krav Maga

Maciej Borowski

tel: +48 507 505 060
e-mail: office@hagal.waw.pl