Home Protection

Szkolenia dla rodzin z zakresu samoobrony

Ladies Project


Jeśli nie czujesz się bezpieczna, to znaczy, że nie jesteś bezpieczna. Przekonanie o tym, że nic nam nie zagraża i pewność siebie to podstawa, na której opiera się samoobrona dla kobiet w Warszawie. Choć jest to słuszne motto, wiele z tych kursów to pojedyncze spotkania lub krótkookresowe programy. Często zbyt ogólne, by uczestniczki wyniosły z nich umiejętności oraz przekonanie do technik, które opanowały.

„Ladies Project” jest nieco inną propozycją. To zbudowany na bazie Close Combat i własnym doświadczeniu, trzymiesięczny, cykliczny projekt skupiający się na zagadnieniu samoobrony dla kobiet. Projekt ma na celu uświadomić i zapoznać kobiety w maksymalnym stopniu z wieloma aspektami szeroko pojętej samoobrony, ponieważ bardzo często wyobrażenia Pań na temat napaści bardzo mocno różnią się od jej realnego kształtu.

Tematyka „Ladies Project” obejmuje:

  • zagadnienia rozpoznawania zagrożeń,
  • podstawowy kurs samoobrony,  
  • zasady oraz sposoby bezpiecznego posługiwania się gazem pieprzowym (podczas treningów ćwiczymy na pojemnikach rozpylających wodę),
  • wykład z psychologiem na temat reakcji organizmu w sytuacji zagrożenia,
  • specjalny trening na koniec programu poświęcony symulacjom, aby zweryfikować nabyte podczas szkolenia umiejętności.

Aby przystąpić do projektu nie ma znaczenia wiek, czy poziom sprawności fizycznej, najważniejsza jest odwaga i chęć nauki nowych rzeczy.

samoobrona dla kobiet warszawa
Samoobrona dla kobiet Warszawa

Kontakt

HAGAL Krav Maga

Maciej Borowski

tel: +48 507 505 060
e-mail: office@hagal.waw.pl