Home Protection

Szkolenia dla rodzin z zakresu samoobrony

Home Protection


Osoba zapisująca się na kurs samoobrony w Warszawie zwykle myśli o tym, jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w dużym mieście. Jest to bardzo dobre założenie, bo już sam trening, istotnie wpływa na nasze bezpieczeństwo. Co jednak z bezpieczeństwem naszych najbliższych?

Myśląc o tym stworzyłem program dla rodzin i właścicieli domów jednorodzinnych. Podczas szkolenia, będziemy starali się wypracować nawyki, które pomogą zachować zimną krew i poprawią bezpieczeństwo domowników w przypadku napaści na terenie budynku lub podczas próby włamania.

Na program Home Protection oprócz wiedzy wiedzy teoretycznej na temat zachowania i współpracy rodziny w czasie sytuacji zagrożenia, składa się również podstawowy kurs samoobrony. Finałem szkolenia są tzw. symulacje, aby uczestnicy mogli przetestować zdobytą wiedzę w praktyce.

W trakcie szkolenia poznasz również kilka prostych sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa swoich dzieci. Całość dostosowywana jest indywidualnie do warunków mieszkalnych, ilość osób w rodzinie oraz ich wieku.

Kontakt

HAGAL Krav Maga

Maciej Borowski

tel: +48 507 505 060
e-mail: office@hagal.waw.pl