Home Protection

Szkolenia dla rodzin z zakresu samoobrony

Aktualności

Początek sezonu 2020/2021 w Hagal Krav Maga

27 sierpnia 2019

Nadeszła jesień, a wraz z nią pora na wznowienie naszej działalności na najwyższych obrotach. Zapraszamy do Michałowic i Warszawy na nasze zajęcia!

Czytaj dalej


Sporty walki, a samoobrona? Podobieństwa i różnice.

22 kwietnia 2019

Wszyscy pamiętamy kultowe filmy z lat 90 jak choćby Karate Kid, czy Kickboxer, dzięki którym niejeden dzisiejszy instruktor znalazł się na sali treningowej po raz pierwszy. Ich bohater, który dzięki treningowi staje się mistrzem sztuk walki radzi sobie świetnie zarówno w ringu, jak i poza nim wykorzystując swoje efektowne techniki czy to do zdobycia pierwszego miejsca na zawodach, czy do rozstawiania po kątach awanturującej się klienteli baru.

Czytaj dalej


Samoobrona dla kobiet w HAGAL? Sprawdź czy jest dla Ciebie!

22 kwietnia 2019

Niestety faktem jest, że w dzisiejszych czasach kobiety narażone są dużo bardziej od mężczyzn na napaść o charakterze rabunkowym lub seksualnym, a także wszelkiego rodzaju agresję słowną lub psychiczną. Powszechnie są uważane za płeć słabszą, co w logiczny sposób czyni z nich potencjalnie łatwiejszą ofiarę w oczach napastnika.

Czytaj dalej


Czy krav maga dla dzieci to dobry pomysł?

22 kwietnia 2019

Rodzice poszukując zajęć dodatkowych dla swoich pociech mają obecnie nie lada orzech do zgryzienia. Oferta szkół, klubów i osób prywatnych jest tak bogata, że niełatwo wybrać coś, co będzie atrakcyjne zarówno dla dzieciaków, jak i przyniesie rezultaty oczekiwane przez mamę i tatę. Moim zdaniem przede wszystkim decyzja powinna być podjęta razem z dzieckiem, które bez konkretnych deklaracji ze strony rodzica w przypadku zajęć KravMaga Kids ma możliwość sprawdzić, czy mu one odpowiadają.

Czytaj dalej


Skuteczna samoobrona. Czego nauczysz się w HAGAL?

22 kwietnia 2019

Skuteczna samoobrona polega na wypracowaniu specyficznych odruchów i umiejętności logicznego działania w trudnej sytuacji. Stres może wpływać na nas dwojako: paraliżująco lub wspomagająco. Głównym celem nauki jest radzenie sobie ze stresem. Kolejnym elementem jest taktyka walki. Ostatecznie to właśnie od przyjętej taktyki zależy nasza skuteczność.

Czytaj dalej


Kontakt

HAGAL Krav Maga

Maciej Borowski

tel: +48 507 505 060
e-mail: office@hagal.waw.pl